“VELİ KUŞAĞI”NDA HER GÜN BİR UZMAN

Sürekli evde kalmak ve 24 saat anne babalık yapmak durumuyla karşı karşıya olmak alışık olmadığımız bir süreç. Hep birlikte yaşayarak öğrendiğimiz bu günlerde uzman desteği almak en doğrusu. Hafta içi her gün saat 20.00’de TRT EBA TV’ye bekliyoruz…

http://bit.ly/39UdCoq

ZİYA SELÇUK

TRT EBA kanallarında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile başlayan “BİZDEN” isimli veli kuşağında her gün bir uzman, sağlık, eğitim, psikososyal destek gibi başlıklarda ekranlarda olacak.

“BİZDEN” isimli veli kuşağında her gün bir uzman, sağlık, eğitim, psikososyal destek gibi başlıklarda ekranlarda olacak. 

Uzmanlar ekranlardan aileleri bilgilendirecek


Çocuk Alerjisi ve İmmünolojisi Uzmanı İlke Kılıç Topçu, evde kalma döneminde çocukların bağışıklığını koruma konusunda, 7 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de ekranlardan aileleri bilgilendirecek.

 8 Nisan Çarşamba akşamı veli kuşağı saatinde psikolog Acar Baltaş, “Korona Günlerinde Aile İçi Duygu Yönetimi” konusunda bilgiler verecek. 

Psikolog Doğan Cüceloğlu, “Belirsizlik Döneminde Duygularımız Ne Söylüyor?” konusundaki bilgilerini de 9 Nisan Perşembe günü veli kuşağında paylaşacak.

TRT EBA kanallarının 10 Nisan Cuma günkü konuğu olacak eğitim bilimci Belma Tuğrul ise “Biz Bir Aileyiz. Şimdi Tam Zamanı” konusunda velileri bilgilendirecek.