YA DA Dergi Web Sitesi Üyelik / Gizlilik ve Güvenlik Politikası

YA DA Dergi Web Sitesi’ nin temel yaklaşımı, toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği, müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasıdır.

• Üye olurken verilen bilgilere yalnızca ilgili üye ulaşabilir ve bu bilgileri yalnızca üye değiştirebilir.

• Üye, https://yadadergi.com/ ortamında yer alan bilgilere erişmek için kendisini doğru biçimde sistemimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

• Üyeler, istedikleri zaman üyelikten  ayrılabilir. • Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, üye ismi, e-posta adresi, posta adresi vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

• Üye bilgileri, https://yadadergi.com/ içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve https://yadadergi.com/ yönetiminin söz konusu üye bilgilerine erişimleri https://yadadergi.com/ Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir. Üye bilgileri, hukuki zorunluklar haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

https://yadadergi.com/, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

https://yadadergi.com/ da yayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz ve içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda izinsiz yayınlanamaz.

• Üye, iletisim@yadadergi.com adresine e-posta atarak veri kullanımı/işlenmelerini ve/veya iletişimleri her zaman için durdurulmasını talep edebilir.

• Üye, üye formunu doldurma işlemini bitirdiği andan itibaren “Gizlilik ve Güvenlik Politikasını” okumuş ve kabul etmiş sayılır.

YA DA DERGİ YÖNETİM